• Samochody
  • Samochody używane
  • Finansowanie
  • Serwis
  • Kontakt

Kariera

Volkswagen Audi i Skoda od wielu lat należą do wąskiego grona producentów luksusowych samochodów na świecie, odnosząc znaczące sukcesy w sprzedaży.

Stacja Ignaszak autoryzowany dealer marek Volkswagen Audi i Skoda, w związku z rozwojem działalności, poszukuje pracownika na następujące stanowisko:

Sprzedawca Samochodów Nowych Volkswagen Samochody Osobowe

Miejsce pracy: Kalisz

Twoje zadania będą polegały na:

  • Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim;
  • Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych;
  • Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów;
  • Realizacji planów sprzedażowych i celów jakościowych;
  • Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. telefon, Internet);
  • Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach;
  • Pracy z bazą danych – systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;
  • Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

  • Doświadczeniem w pracy w sprzedaży i/ lub w obsłudze Klienta (1-2 lata);
  • Dobrym warsztatem handlowym;
  • Wykształceniem wyższym (mile widziane);
  • Wysoką motywacją do pracy;
  • Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;
  • Zdolnościami interpersonalnymi;
  • Orientacją na wynik;
  • Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;
  • Wysoką kulturą osobistą;
  • Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;
  • Prawem jazdy kat. B

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

  • Rozwojową pracę dla globalnej marki, w zgranym zespole;
  • Szkolenia firmowe i z ramienia importera;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie na e-mail rekrutacja@ignaszak.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Specjalista ds. marketingu

  • Przygotowywanie i wprowadzanie projektów marketingowych zgodnie ze strategią firmy
  • Planowanie i organizacja akcji promocyjnych i marketingowych
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych, współtworzenie ogłoszeń i reklam
  • Kreowanie i koordynowanie działań w mediach społecznościowych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi m.in. drukarnie, agencje reklamowe
  • Redagowanie publikacji tematycznych i tekstów promocyjnych
  • Ścisła współpraca z Zarządem firmy, Działem sprzedaży
  • Analiza statystyk związanych z działaniami w mediach społecznościowych i stroną internetową (Google Analytics)

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu promocji firmy w mediach społecznościowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów tzw. „lekkie pióro”
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Znajomość programów graficznych (np. Photoshop, Corel Draw), programów do edycji filmów czy dobre umiejętności fotograficzne będą dodatkowym atutem

NIE MYMAGAMY DOŚWIADCZENIA I ZNAJOMOŚCI BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dużą różnorodność zadań
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • Kontakt
  • Promocje, nowości
  • Aktualności

do góry