• Samochody
  • Samochody używane
  • Finansowanie
  • Serwis
  • Kontakt

DasWeltAuto

Program Samochodów Używanych Das Welt Auto

 

ŁUKASZ SERAFINOWSKI
Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 62 765 90 12
tel.kom. +48 502 947 869
lukasz.serafinowski@ignaszak.pl

 

RAFAŁ LUBIŃSKI

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. +48 62 765 90 66

tel.kom. +48 785 051 906

 

Najlepsze wśród używanych!

Das WeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystna oferta odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych,którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.

Gwarancja
Każdy samochód z programu Das WeltAuto objęty jest co najmniej roczną gwarancją zapewniającą pokrycie kosztów napraw, kompleksową obsługę w salonie oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

Pewna historia i przebieg
W Das WeltAuto masz pewność, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Certyfikat Das WeltAuto to potwierdzenie, że oferowane przez nas samochody zostały szczegółowo zweryfikowane.

Sprawdzony stan techniczny
Stan techniczny naszych samochodów sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.

Dedykowane opcje finansowania
Zapoznaj się z korzystnymi ofertami Volkswagen Bank w Das WeltAuto i skorzystaj z takich rozwiązań jak kredyt, leasing czy ubezpieczenie, dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb!  

 

Zachęcamy do skorzystania z jazdy testowej samochodami oferowanymi w programie Das Welt Auto w naszym salonie.

  • Kontakt
  • Promocje, nowości
  • Aktualności

do góry